Kurzy

ON-LINE

Účetní závěrka a uzávěrkové operace

Na kurzu si probereme uzávěrkové operace, řekneme si, jak zkontrolovat jednotlivé účty a ukážeme si, jak správně sestavit výkazy a jak je zveřejnit. Kurz je určen pro účetní a podnikatele, kteří zpracovávají účetnictví podnikatelských subjetků a sestavují účetní závěrku pro mikro účetní jednotky.

14.2., 7.3.2022 nebo 14.3.2022 vždy v 18.30

Kurz bude probíhat on-line a tak stačí pouze připojení k internetu. V průběhu kurzu budete mít možnost pokládat dotazy. Kurz je také omezen počtem účastníků.

Osnova kurzu:

  • kontrola účtů, inventarizace,
  • uzávěrkové operace,
  • sestavení účetní závěrky,
  • zveřejnění účetní závěrky.

V den konání Vám přijdou informace pro připojení a materiály ke kurzu.

ON-LINE

Daň z příjmů právnických osob – řádek po řádku

Pro zjištění základu daně je nutné upravit výsledek hospodaření. Tyto úpravy se promítnou v řádcích 20 až 170 ve formuláři DPPO. Tyto úpravy si v kurzu popíšeme. Kurz je určen pro podnikatele a účetní, kteří zpracovávají účetnictví podnikatelských subjektů a sestavují účetní závěrku pro mikro účetní jednotku.

21.2., 9.3.2022 nebo 16.3.2022 vždy v 18.30

Kurz bude probíhat on-line a tak stačí pouze připojení k internetu. V průběhu kurzu budete mít možnost pokládat dotazy. Kurz bude probíhat v omezeném počtu účastníků.

Osnova kurzu:

  • výsledek hospodaření,
  • položky snižující základ daně,
  • položky zvyšující základ daně,
  • výpočet daně z příjmů a slevy na dani.

V den konání Vám přijdou informace pro připojení a materiály ke kurzu.

Novinky ze světa účetnictví a daní

Paušální daň

Paušální daň

Osoby samostatně výdělečně činné se od roku 2021 mohou přihlásit k placení paušální daně, která jim má pomoci zjednodušit administratiru a daňové úspory. Ne všichni ale ušetří.Osoby samostatně výdělečně činné, jejichž roční příjem nepřesahuje 1 milion korun a nejsou...

Uplatňování paušálních výdajů za rok 2018

Uplatňování paušálních výdajů za rok 2018

Paušální výdaje jsou výdaje procentem z příjmů a jsou nejjednodušší a často i nejvýhodnější způsob uplatnění výdajů v daňovém přiznání fyzických osob. Podnikatelé nemusí vést daňovou evidenci, ale jen evidují příjmy a pohledávky. Skutečné výdaje tedy nemusejí...

LV accounting s.r.o.

IČO: 07610335

e-mail: ucetni@lvucetnictvi.cz

Společnost je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod spisovou značkou C28160